SHNL

OSIJEK – RIJEKA 0:2! Rijeka i dalje bez primljenog gola u HNL-u

Foto PIXSELL

OSIJEK Nogometaši Rijeke upisali su novu pobjedu u SuperSport HNL-u, a i dalje su jedina momčad koja nije primila niti jedan gol! Rijeka sada ima 10 bodova i gol-razliku 10:0. Dva boda više ima Dinamo, koji za tjedan dana dolazi na Rujevicu!

Radeljić i Pašalić bili su strijelci na Opus Areni za novo slavlje Bijelih.

90+5. minuta KRAJ!

78. minuta Osječani napadaju, ali nije bilo prevelikih opasnosti. Sada je Matković pucao glavom nakon kornera, ali to je otišlo preko grede.

60. minuta GOOOOOOL! Kakva lakoća Pašalića, sjurio se po desnoj strani i lijepo poentirao za 2:0 Rijeke. Fruk je upisan kao asistent nakon brze kontre.

56. minuta Promjena kod Rijeke. Ulaze Devetak, Galešić i Fruk umjesto Majstorovića, Bogojevića i Rukavine.

46. minuta Počelo je drugo poluvrijeme.

45+3. minuta Kraj prvog dijela.

35. minuta Još jedan korner za Osijek nakon još jedne opasne situacije pred vratima Rijeke. Jugović je sve počeo, a Bukvić pucao prema Zlomisliću.

29. minuta Dobra reakcija Zlomislića, očistio je pokušaj Ademija.

27. minuta Omerović je pucao, a Rukavina to blokirao u korner. Bilo je opasno i nakon kornera, ali Janković je blokirao novi pokušaj Osijeka.

15. minuta Osijek se probudio, bilo je sada poprilično opasno kod Zlomislića. Bukvić je pucao glavom, ali je vratar Rijeke bio spreman.

13. minuta GOOOOOL! Pašalić je ubacio iz kornera, vratar Osijeka to odbio, ali samo u noge Radeljića, koji je iz blizine precizan!

12. minuta Ivanović je krenuo u kontru, dodao Rukavini na lijevoj strani, a njegov je pokušaj završio u korneru.

1.minuta Počela je utakmica.

OSIJEK – RIJEKA 0:2

Opus Arena. Ante Čulina (Zagreb). Strijelci: 0:1 Radeljić (13′), 0:2 Pašalić (60′).

OSIJEK: Čavlina, Omerović, Jelenić, Hasić, Jurišić, Nejašmić, Jugović, Bukvić, Pušić, Matković, Ademi.

RIJEKA: Zlomislić, Smolčić, Majstorović, Radeljić, Bogojević, Hodža, Petrović, Pašalić, Janković, Rukavina, Ivanović.