Odbojkaši Rijeke nakon dvosatne borbe došli do druge ovosezonske pobjede

Katarina Blažević

Ivan Lozić/Foto V. KARUZA

VARAŽDIN – RIJEKA 2:3

VARAŽDIN – Utakmica 2. kola Superlige odbojkaša: Varaždin – Rijeka 2:3 (16:25, 25:22, 25:23, 23:25, 21:23). GSD Varaždin. Suci: Jukić i Ivković.

VARAŽDIN: Bjelopoljak, Karačić, Oršolić, Dautbašić, Senčar, Somođi, Mezak. Kucljak, Čilaš (L), Horvat, Mamić (L), Stojić, Hulama, Vidović.

RIJEKA: Kupsjak, Vuk, Dukić, Ličina, Lozić, Banko (L), Baić, Pavlović, Haluška, Žeželić, Smiljanić.

Riječani su riješili prvi set za 20 minuta i činilo se kako bi nakon Siska još jednom mogli doći do uvjerljive pobjede. Ipak, Varaždin se potom razbudio i ubacio u brzinu više te poveo 2:1 u setovima. Liverićeva momčad je pokazala kako se neće tek tako predati te je u pravoj drami, koja je na kraju trajala puna dva sata, osvojila zadnja dva seta.