Prva NL

VIDEO Ivor Weitzer novom golčinom odveo Opatijce do druge uzastopne pobjede

Ivor Weitzer/Foto Arhiva NL

Iskusni veznjak zabio je iz slobodnjaka s 30 metara, a onda asistirao za konačnih 0:2

BSK  – OPATIJA 0:2

BIJELO BRDO Utakmica 4. kola SuperSport Prve NL: BSK – Opatija 0:2 (0:0). Stadion u Bijelom Brdu. Gledatelja: 300. Sudac: Ivan Slunjski (Varaždin). Strijelci: 0:1 Weitzer (73′), 0:2 Ajayi (90′). Žuti kartoni: Mažar, Perošević, Vujanić Lazar, Pušić, Dalić, Mustedanagić (BSK), Graf (Opatija).

BSK: Đilas, Rugašević, Vukić (od 71′ Vukić), Vujanić, Pejić (od 79′ Mustedanagić), Perošević (od 56′ Chinedu), Mažar (od 56′ Benić), Zebec (od 46′ Periša), Tomašević, Pušić, Dalić.

OPATIJA: Prskalo, Ušalj, Mulac, Kožić (od 58′ Weitzer), Žabec (od 89′ Malinić), Kašiković (od 58′ A. B. Bogolin), Grujević, Macolić (od 58′ Horvat), Marić, Glavan (od 46′ Ajayi), Graf.

Nogometaši Opatije ostvarili su i drugu uzastopnu pobjedu. Ponovo je naslovna uloga pripala Ivoru Weitzeru. Nakon dalekometnog loba za tri boda protiv Rudeša iskusni veznjak pogodio je u 73. minutu majstorski rašlje iz slobodnog udarca s 30 metara za 0:1 u Bijelom Brdu, a onda asistirao Ajayiju u sučevoj nadoknadi za konačnih 0:2.

– Kontrolirali smo cijelu utakmicu. U prvom poluvremenu smo dominirali, ali za razliku od nastavka nismo iskoristili brojne prilike. Triput smo pogodili gredu… Pričuve su u prvom redu donijele pomak u – realizaciji – rekao je zadovoljni trener Zoran Bogolin