Bio je to dvoboj dviju iznimno neefikasnih momčadi koji je poprilično očekivano i okončan bez pogodaka. Nastavljena je tako “tradicija” susreta Šibenika i Istre 1961 bez golova na šibenskom stadionu jer su i prethodna njihova dva dvoboja igrana u sezoni 2022/23. na Šubićevcu okončana rezultatom 0-0.

Gosti su bili nešto aktivnija momčad u početnom dijelu utakmice, ali nakon što je zbog dva žuta kartona u 38. minuti isključen Blagojević njihove su ambicije splasnule.

S druge strane, iako su više od 50 minuta imali igrača više na terenu domaći su uspjeli stvoriti tek jednu izglednu priliku, no udarac Majića u 65. minuti blokirao je Koski.

Peti Šibenik sada ima 11 bodova, tri više od šeste Istre 1961.

Na vrhu su Rijeka i Hajduk sa po 17 bodova uoči njihova međusobnog dvoboja na Rujevici u nedjelju, dok je treći Dinamo sa 13 bodova.