
Marco Pašalić/Foto REUTERS
Orlando City je u tri utakmice ostvario jednu pobjedu i ima dva poraza te se s tri boda nalazi na 12. mjestu u Istočnoj konferenciji MLS-a
povezane vijesti
DALLAS Hrvatski napadač Petar Musa imao je lošu večer u domaćem porazu nogometaša Dallasa koje su s 3-1 svladali igrači Chicago Firea u dvoboju američkog MLS-a.
Musi je u 13. minuti uz korištenje VAR tehnologije poništen pogodak zbog zaleđa, ali je Dallas ipak poveo u 57. minuti golom Logana Farringtona.
Sve do 82. minute je domaća momčad bila u prednosti, a onda su gosti u manje od deset minuta postigli tri pogotka. Izjednačio je Andrew Gutman u 82. minuti, dvije minute poslije je Leonardo Barroso pogodio za 2-1, a konačnih 3-1 postavio je Hugo Cuypers u prvoj minuti dodatka iz kaznenog udarca.
Lošu Musinu večer začinio je i nerealizirani kazneni udarac u petoj minuti dodatka, kad je gostujući vratar Chris Brady obranio udarac hrvatskog napadača.
Dallas je s četiri boda na osmom mjestu ljestvice u Zapadnoj konferenciji.
Poraz je doživjela i momčad Orlando Cityja na gostovanju kod New York Cityja. Bilo je 2-1 za domaću momčad, a povremeni hrvatski reprezentativac Marco Pašalić je bio asistent za jedini pogodak gostiju. Domaći su poveli u 59. minuti golom Alonsa Martineza. U 69. minuti je Luis Muriel izjednačio u kontranapadu na dodavanje Pašalića, a konačnih 2-1 postavio je Hannes Wolf u 71. minuti. Pašalić je igrao do 81. minute. Orlando City je u tri utakmice ostvario jednu pobjedu i ima dva poraza te se s tri boda nalazi na 12. mjestu u Istočnoj konferenciji MLS-a.