Konferencijska liga

Debakl Sheriffa na Karoglanovu debiju, Zmajčeki mogu početi razmišljati o Rijeci ili Elfsborgu

Foto FB Olimpija

Ljubljančani na uzvratu putuju s tri gola prednosti, a u slučaju prolaza čekaju poraženo iz ogleda Rijeke i Elfsborga

RIJEKA Nogometaši Olimpije visoko su nadigrali Sheriff iz Tiraspolja u prvoj utakmici trećeg pretkola Konferencijske lige. Čak tri pogotka završila su u mreži gostiju na čijoj klupi je debitirao Mislav Karoglan, nekadašnji trener Hajduka.

Moldavce čeka težak posao u uzvratu, štoviše konačnih 3:0 sugeriraju da Zmajčeki već mogu početi razmišljati o play off-u gdje će dočekati poraženog iz ogleda 3. pretkola EL između Rijeke i Elfsborga.

Prvi pogodak za Slovence zabio je Pedro Lucas (45+4.) iz kaznenog udarca,  Agustin Doffo u 66. minuti povisio je vodstvo Olimpije, a konačnih 3:0 postavio je David Sualehe u 84. minuti.