Test u Vrbovsu

Frigan strijelac, a Hodža asistent u porazu mlade reprezentacije od Irske

Maro Katinić/Foto PIXSELL

Riječki izbornik Dragan Skočić koristio je trojicu riječkih nogometaša - Frigana, Hodžu i Katinića

VRBOVEC Mlada reprezentacija Hrvatske poražena je od Irske (3:2) u prijateljskoj utakmici odigranoj Vrbovcu. Irci su na poluvremenu vodili 2:0, a odmah početkom nastavka postigli su i treći pogodak.  Međutim, u završnici utakmice igrači riječkog izbornika Dragana Skočića uspjeli su popraviti dojam. U 62. minuti Matanović je nakon ubačaja Hodže smanjio na 1:3, a u 74.. minuti Frigan je s bijele točke zabio za 2:3 nakon prekršaja na Bukviću.

Skočić je koristio trojicu riječkih nogometaša. U svakoj liniji točno po jednog. Veznjak Veldin Hodža je igrao do 89. minute, napadač Matija Frigan od 60. minute, a branič Maro Katinić prvo je na travnjaku cijeli susret.