Nema milosti

Atletico uveo doživotnu zabranu ulaska na stadion navijaču koji je bacio predmet prema golmanu Reala

Reuters

Reuters

"Naš Odjel za sigurnost nastavlja raditi s policijom na identificiranju ostalih uključenih, koji će biti trajno izbačeni", stoji u priopćenju Atletica

Španjolski prvoligaš Atletico Madrid je u ponedjeljak priopćio da je uveo trajnu zabranu pristupa stadionu navijaču kojeg je policija identificirala da je bacao predmet na teren tijekom prvenstvene utakmice protiv gradskog rivala Real Madrida u nedjelju.

Utakmica je prekinuta na 20 minuta jer su navijači Atletica bacali predmete prema Realovom vrataru Thibautu Courtoisu nakon vodstva Reala u drugom poluvremenu. Atletico je ipak osvojio bod remijem 1-1 nakon što je Angel Correa postigao pogodak u sudačkoj nadoknadi.

“Naš Odjel za sigurnost nastavlja raditi s policijom na identificiranju ostalih uključenih, koji će biti trajno izbačeni”, stoji u priopćenju Atletica.

Klub je rekao da će također zabraniti korištenje bilo kojeg elementa ili odjevnog predmeta koji omogućuje osobi da sakrije svoj identitet unutar stadiona.

Atletico, četvrti u La Ligi, gostovat će u srijedu kod Benfice u utakmici Lige prvaka.