SuperSport HNL

OSIJEK – RIJEKA 0:0! Ništa od golova na Opus Areni. Riječani na “minus 4” od Hajduka

Foto PIXSELL

Rijeka trenutno ima četiri boda manje od prvog Hajduka, koji danas igra utakmicu protiv Gorice te ima šansu odvojiti se na vrhu

RIJEKA Nogometaši Rijeke uzeli su bod na Opus Areni nakon što je derbi s domaćinom završio bez golova. Rijeka je sada ostala na “minus 4” od prvog Hajduka, koji danas igra s Goricom, dok Dinamo s dvije utakmice manje ima i pet bodova manje od Rijeke.

90+5. minuta KRAJ!

88. minuta Izašao je i Pašalić, a ušao Petrovič.

75. minuta Malenica hvata udarac Smolčića, Riječani su sada dominantna ekipa na terenu.

73. minuta Velika šansa Rijeke! Odlična dubinska lopta Fruka, tukao je Pašalić, ali Malenica je bio spreman.

73. minuta Sopić mijenja napad. Janković i Ivanović su izašli, u igri su Obregon i Yansane.

69. minuta Sada je i Janković požutio te će on zajedno sa Smolčićem propustiti sljedeći susret Rijeke.

58. minuta Hodža je ušao umjesto Bande.

58. minuta Malo se sada ponovo razbudila Rijeka. Koji trenutak ranije je pokušao Pašalić nakon što ga je proigrao Ivanović, ali njegov odličan udarac fantastično je obranio Malenica. A sada je pucao i Ivanović, ali mu je udarac blokiran.

54. minuta Pašalićev pokušaj iz slobodnjaka pogodio je živi zid.

50. minuta Fiolić je zbog ozljede morao izaći, u igri je Brlek.

46. minuta Krenulo je drugo poluvrijeme.

45+1. minuta Kraj prvog dijela.

38. minuta Riječani su sada dopustili Osijeku dvije šanse. Prekodravac se na sredini terena izborio za loptu, brzo su Osječani došli do gola Rijeke, Pušić je s lijeve strane ubacio za Miereza, ali Dilaver je to srećom očistio.  U drugoj šansi su Osječani ubacili s desne strane, ali Bralić nije bio precizan.

31. minuta Čabraja je izveo slobodni udarac iz velike daljine, ali otišlo je to daleko preko gola.

20. minuta Kakva šansa Rijeke! Lopta Fruka prošla je uz vratnicu nakon što je igrač Rijeke prošao dvojicu Osječana, ali u padu nije mogao uputiti kvalitetniji udarac.

16. minuta Igra se dinamično, sada je moglo biti i opasno za Rijeku jer je Mierez ostao sam s Ivanovićem u kaznenom prostoru, ali odlučio je dodati loptu suigraču pa je akcija propala…

10. minuta Osječani su imali lijepu šansu iz brze kontre nakon greške Rijeke. Pušić je pucao, ali Labrović je uz pomoć Smolčića zaustavio taj pokušaj.

5. minuta Pašalić se sjurio s desne strane i ušao u šesneasterac, odlučio se na udarac, ali Malenica je to uspio pokupiti.

1.minuta Počela je utakmica!

OSIJEK – RIJEKA 0:0

Opus Arena. Sudac: Mateo Erceg (Benkovac).

OSIJEK: Malenica,  Duarte, Nejašmić, Mierez, Fiolić, Prekodravac, Bralić, Bukvić, Guedes, Drambjaev, Pušić.

RIJEKA: Labrović, Smolčić, Dilaver, Mitrović, Čabraja, Selahi, Banda, Pašalić, Fruk, Janković, Ivanović.