SuperSport Hrvatski kup

NERETVANAC – RIJEKA 1:3! Rijeka bez većih problema stigla do osmine finala Kupa

Foto S. DRECHSLER

RIJEKA Nogometaši Rijeke očekivano su slavili nad četvrtoligašem za osminu finala SuperSport Hrvatskog kupa. Nije to bila neka uvjerljiva pobjeda ili golijada, ali sasvim dovoljna i lagana da Bijeli ostvare zacrtano.

Foto galerija: Utakmica Neretvanac - Rijeka Foto: Sergej Drechsler

90+3. minuta KRAJ!

83. minuta GOL! Neretvanac je zabio počasni pogodak. Krešimir Medić je potegnuo s nekih 25 metara, bio je to odličan pogodak.

60. minuta GOOOOL! Perica je pogodio gredu, odbilo se to do Radeljića, koji je povećao vodstvo Rijeke!

51. minuta Rukavina je primio loptu i iz prve pucao iskosa s lijeve strane. Otišlo je to tik iznad grede.

46. minuta Počelo je drugo poluvrijeme. Ušli su Rukavina, Perica i Gojak umjesto Pašalića, Andrića i Jankovića.

45. minuta Kraj prvog dijela.

33. minuta GOOOOL! Gol koji je dobro došao Riječanima nakon što su “domaćini na papiru” zaprijetili. Pašalić se lijepo sjurio i potegnuo s desne strane, a vratar Neretvanca je bio nemoćan.

31. minuta Jako dobra prilika Neretvanca, lopta je prošla tik uz vratnicu! Bajkuša je bio taj koji je pucao s ruba kaznenog prostora.

23. minuta Djouahra nije dobro zahvatio loptu nakon pasa Fruka, pa je udarac iz blizine otišao ipak daleko preko gola.

17. minuta Prilika Rijeke. Fruk je tukao s 20-ak metara nakon driblinga, i otišlo je to pored gola.

10. minuta GOOOOL! Prvijenac Andrića u dresu Rijeke. Bogojević mu je ubacio s desne strane, Andrić je bio odmah tik ispred vratara te je to lako ubacio u mrežu.

3. minuta Neloša prilika za goste. Mikulić je pucao iskosa s desne strane, a lopta je otišla pored suprotne vratnice.

1.minuta Počela je utakmica.

NERETVANAC – RIJEKA 1:3

Stadion Rujevica. Sudac: Ivan Vukančić (Benkovac). Strijelci: 0:1 Andrić (10′), 0:2 Pašalić (33′), 0:3 Radeljić (60′), 1:3 K. Medić (83′).

NERETVANAC (4-5-1): Maslać, Da Silva, Deak, Batinović, D. Medić, K. Medić, Šunjić, Bajkuša, Mikulić, Prusina, Tomašević.

RIJEKA (4-1-4-1): Posavec, Bogojević, Majstorović, Radeljić, Goda, Selahi, Pašalić, Fruk, Janković, Djouahra, Andrić.