SHNL

LOKOMOTIVA – RIJEKA 2:2! Smolčić u 90. minuti spasio Rijeku poraza

Foto PIXSELL

RIJEKA Nogometaši Rijeke pogotkom Smolčića u 90. minuti uzeli su bod kod Lokomotive (2:2), koja je preokrenula u 66. minuti penalom Duje Čopa. Bio je to dvojben penal, Radeljićevu ruku je lopta čini se minimalno dirala u padu.

90+6. minuta KRAJ!

90+5. minuta Još jedna propuštena velika šansa, i to opet Janković, koji je glavom pucao nakon ubačaja Radeljića!

90+5. minuta Janković je promašio zicer!

90. minuta GOOOOOOL! Smolčić je izjednačio rezultat. Zabio je glavom nakon centaršuta.

87. minuta Prilika Rijeke iz slobodnog udarca, ali Janković puca ravno u živi zid.

79. minuta Radeljić je sada imao sjajnu šansu nakon duplog pasa s Jankovićem, ali domaći su to izbili.

67. minuta GOL! Čop je precizan s bijele točke.

66. minuta PENAL ZA LOKOMOTIVU! Radeljić je prema mišljenju suca igrao rukom, branič Rijeke je u čudu… Lopta ga je dirala dok je bio u padu.

54. minuta Odličan pokušaj Vrbančića, prošlo je malo pored stative.

46. minuta Krenulo je drugo poluvrijeme. Vranjković je ušao kod Lokomotive, a izašao je Sušak.

45+2. minuta Kraj prvog dijela!

36. minuta Šubarić je uhvatio pokušaj glavom Perice.

26. minuta GOL! Rijeka nije dugo vodila. Karačić je strijelac. Bio je najviši u skoku i glavom poentirao za 1:1.

24. minuta GOOOOL! Rijeka vodi, Radeljić je primio loptu od Majstorovića i sjajnim škaricama poentirao za vodstvo Rijeke!

16. minuta Fruk je sada tukao iz slobodnog udarca s više od 20 metara, otišlo je to pored gola.

12. minuta Radeljić je glavom prenio loptu do Majstorovića koji glavom puca. Bilo je to opasno, vratar domaćih je spasio svoju momčad.

9. minuta Čop je iz slobodnjaka pucao ravno u Zlomislića. Vratar Rijeke je to uspio uhvatiti.

1.minuta Počela je utakmica.

LOKOMOTIVA – RIJEKA 2:2

Stadion u Kranjčevićevoj. Sudac: Duje Strukan (Split). Strijelci: 0:1 Radeljić (24′), 1:1 Karačić (26′), 2:1 Čop (67′-11m), 2:2 Smolčić (90′).

LOKOMOTIVA (4-2-3-1): Šubarić, Boune, Karačić, Dajčer, Leovac, Fetai, Smakaj, Sušak, Vrbančić, Goričan, Čop.

RIJEKA (4-1-4-1): Zlomislić, Smolčić, Majstorović, Radeljić, Devetak, Selahi, Pašalić, Petrovič, Fruk, Janković, Perica.