Europska liga

CORVINUL – RIJEKA 0:0! Rijeka remizirala u Rumunjskoj. Ivanović promašio zicer

Foto V. MAVROVIĆ/HNK RIJEKA

SIBIU Nogometaši Rijeke remijem bez golova kod rumunjskog drugoligaša Corvinula otvorili su novu sezonu. Susret na Rujevici, koji je na rasporedu za tjedan dana, će odlučivati o putniku u treće pretkolo Europske lige.

90+4. minuta KRAJ!

90+4. minuta Janković je izravno pucao iz kornera, Lefter je to boksao.

86. minuta Butić je zamijenio Pašalića..

81. minuta Fruk je sada zaprijetio, pucao je iz slobodnjaka s više od 20 metara. Nije to bilo bezopasno…

78. minuta Smolčić je ušao umjesto Čabraje.

73. minuta Kakav promašaj Ivanovića! Petrovič je oduzeo jednu loptu Rumunjima, Ivanović se sjurio sam pred golmana i tukao iskosa s lijeve strane. Bila je to idealna šansa, ali lopta je prošla pokraj vratnice.

62. minuta Najbolja šansa Rijeke. Čabraja je ubacio, Hodža stigao do lopte, ali nije to bio najbolji pokušaj pa je golman domaćina lako to zaustavio.

59. minuta Trostruka zamjena kod Rijeke. Vani je Radeljić, Obregon i Selahi, a na travnjaku su Majstorović, Fruk i Ivanović.

46. minuta Počeo je drugi dio.

45. minuta Kraj prvog dijela. Malo ranije je Neacsa potegnuo s 20-ak metara iskosa, bilo je to snažno, ali otišlo je pored gola.

35. minuta Jedan od rijetkih pokušaja domaćina, ali opet je to slabo. Bus je tukao iz okreta, Zlomislić je to uhvatio.

24. minuta Još jedna prilika Rijeke. Obregon je uspio doći do lopte nakon ubačaja, ali njegov slabi udarac je otišao preko gola.

20. minuta Pašalić je potegnuo lijevom nogom bliži kut, otišlo je to pored gola.

12. minuta Dobra šansa Rijeke. Gosti su pritisnuli, Obregon je dobio loptu u šesnaestercu, ali nije uspio kvalitetno pucati iskosa.

10. minuta Riječani imaju posjed, domaćin se uglavnom brani, iako je sada imao šansu iz slobodnog udarca. Ali bilo je to bezopasno.

1.minuta Počela je utakmica.

CORVINUL – RIJEKA 0:0

Gradski stadion u Sibiu. Sudac: Philip Farrugia (Malta).

CORVINUL (4-1-4-1): Lefter, Iacob, Lica, Manolache, Velisar, Hrezdac, Ubbnik, Neacsa, Roger, Pirvulescu, Bus.

RIJEKA (4-1-4-1): Zlomislić, Čabraja, Galešić, Radeljić, Bogojević, Selahi, Petrovič, Hodža, Janković, Pašalić, Obregon.