
Photo: Emica Elvedji/PIXSELL
Policija je izvijestila kako im je majka rekla da je s djetetom u rukama ušla u Savu u srijedu oko 16,10 sati kod Jankomirskog mosta
povezane vijesti
- Nakon skrivanja Dodik potvrdio da je stigao u Moskvu te poručio: “U borbi protiv globalističke elite Putinu se pridružio Trump”
- Božinović: MUP spreman razgovarati s HGSS-om o naplaćivanju intervencija spašavanja nemarnih ljudi
- Biciklom usred zime krenuo na Vaganski vrh, HGSS ga tražio cijelu noć: ‘Teško je ovo uopće vjerovati…’
ZAGREB – Policija i ostale službe u četvrtak ujutro nastavile su u rijeci Savi potragu za djetetom koja je sinoć oko 21 sat prekinuta zbog lošeg vremena.
Na terenu su, kako se doznaje, uz policiju i Hrvatska gorska služba spašavanja (HGSS), vatrogasci i civilna zaštita, a u pretrazi Save koriste se i dronovi.
Zagrebačka policija u srijedu je priopćila da intenzivno pretražuje korito Save u Zagrebu u potrazi za djetetom čija je majka spašena iz rijeke.
Policija je izvijestila kako im je majka rekla da je s djetetom u rukama ušla u Savu u srijedu oko 16,10 sati kod Jankomirskog mosta.
Majci je pružena liječnička pomoć, dok se provode “intenzivne mjere traganja usmjerene na pronalazak djeteta”, izvijestila je ranije policija.