
Ilustracija Foto: Pixabay
Prethodno o njoj nije vodio adekvatnu skrb
povezane vijesti
- U Prvić Luci s veza otuđio plovilo i neovlašteno ga odšlepao na područje Srime. Pronađeno i vraćeno vlasniku
- Policija mu pretragom pronašla strojnicu s pripadajućim spremnikom te 84 komada streljiva
- Lažno se predstavio i policiji prijavio da se nalazi na mostu Save i da je njegov poznanik skočio u rijeku
Policijski službenici Policijske postaje Šibenik dovršili su kriminalističko istraživanje nad 54-godišnjakom osumnjičenim za počinjenje kaznenog djela napuštanje životinja.
Muškarac se sumnjiči da je tijekom ožujka ove godine na širem području Šibenika, u dva navrata napustio svoju mačku s ciljem da je se trajno riješi, a da prethodno o njoj nije vodio adekvatnu skrb, unatoč činjenici da zbog bolesti koja joj je dijagnosticirana u veterinarskoj ambulanti ne može preživjeti bez liječenja.
Nakon dovršenog istraživanja protiv osumnjičenog muškarca bit će podnesena kaznena prijava nadležnom državnom odvjetništvu u Šibeniku.