
Foto: Pu zagrebačka
Vozačica je isključena iz prometa te joj je oduzeta vozačka dozvola
povezane vijesti
- Recidivistu zaustavili na Mlaki kako vozi neregistrirani automobil i to za vrijeme zabrane. Bio je i pijan
- Pod utjecajem alkohola prešao na suprotnu stranu ceste i izazvao sudar. Lakše ozljede zadobila 58-godišnjakinja
- Izbjegavajući automobil vozač autobusa usporavanjem i skretanjem udario u rubni kamen. Teško ozlijeđena putnica
Oko 23 sata, 45-godišnjakinja je skrivila prometnu nesreću s materijalnom štetom na način da je pod utjecajem alkohola od 1,45 promila upravljala automobilom zagrebačkih registarskih oznaka, a kretala se južnom servisnom cestom Ranžirnog kolodvora Sarajevske ceste u smjeru jugoistoka.
Dolaskom do kućnog broja 43 Sarajevske ceste uslijed neprilagođene brzine kretanja vozilom je prešla na meki teren i na željezničkom pomoćnom kolosijeku naletjela na stražnji dio parkiranog željezničkog vagona.
Vozačica je isključena iz prometa te joj je oduzeta vozačka dozvola.
U prometnoj nesreći 45-godišnja vozačica je lakše ozlijeđena, a liječnička pomoć joj je pružena u Kliničkom bolničkom centru u Zagrebu.