»POLJUBI ME«

Nova pjesma rock benda Izvan zakona

Novi list

Foto: Press

Foto: Press

"Nekako se poklopila dobra energija koja će se, nadamo se, prenijeti i na publiku koja voli dobar rock", rekao je Josip Plavić



Otkako su se prije godinu dana vratili na scenu, članovi rock benda Izvan zakona aktivno rade na novim pjesmama. Nakon pjesama »Na kiši plešem« i »Ti me moraš voljet više«, sada donose treći singl »Poljubi me« koji je napisao Zoran Beloša, autor velikog hita »Ako nemam te« benda Radio Luksemburg.


Aranžman potpisuje cijeli bend: frontmen i gitarist Josip Plavić, klavijaturist Branko Glavan, basist Krešimir Šokec, gitarist Goran Šoštarić te bubnjar i producent Davor Smotalić koji je ujedno i producent singla.


– Cijeli bend je jako »nabrijan« na ovu pjesmu jer nam je legla iz prve i svirački i pjevački. Hvala našem dragom kolegi i prijatelju Zoranu Beloši što nam ju je ustupio, kaže da nam leži pa mu nećemo protusloviti. Često slučajnosti imaju najbolji ishod, a ova je pjesma do nas došla slučajno, na prijedlog našeg Smotkea koji je svirao s Radijom Luksemburg.




Nekako se poklopila dobra energija koja će se, nadamo se, prenijeti i na publiku koja voli dobar rock, rekao je Josip Plavić na čiju se inicijativu bend ponovo okupio nakon 16 godina pauze i sada pun novog kreativnog elana stvara nove pjesme.