Samo jednom se ljubi

Massimova maestralna izvedba savršen je poklon za Valentinovo

Portal Novilist.hr

Foto: Promo

Foto: Promo

Kao poklon svim obožavateljima Massimove ostavštine, izlazi singl s njegova posljednjeg albuma Everegreen Vještina



Tradicionalno, godinama, Massimo je za Dan zaljubljenih održavao svoje legendarne koncerte diljem regije. Sada, kada već tri godine nije s nama, njegova glazba vraća sjećanje na predivne koncerte, druženja, na njegov neponovljivi glas. Tako na ovo Valentinovo, kao poklon svim obožavateljima Massimove ostavštine, izlazi singl s njegova posljednjeg albuma “Everegreen Vještina” – “Samo jednom se ljubi”.



Klasik Ive Robića savršen je za dan kada se slave najljepše emocije i ljubav, a Massimov nastup u HTV-ovoj emisiji Evergreen zaista je nezaboravan. Uz pratnju Revijalnog orkestra HTV-a, a pod ravnanjem meastra Saše Nestorovića nastale su predivne obrade, a “Samo jednom se ljubi” u Massimovoj je izvedbi ponovno oživjela, piše u priopćenju.




Video vizualizacije za pjesmu Samo jednom se ljubi radio je Aleksandar Rapaić, a za audio mastering zaslužan je Filip Majdak.