Druga liga rukometašica

Rukometašice Murvice slavile u Karlovcu, tijesan poraz Opatijki kod Trešnjevke, domaći posrtaji Omišlja i Senie

Rukometašice Murvice/Foto Facebook ŽRK Murvica

Rukometašice Murvice su se s bodovima vratile iz Karlovca u vatrometu golova, u kojem su Kirice ostvarile pun pogodak bez ijedne minute isključenja

OMIŠALJ   – IVANIĆ 29:33

MALINSKA Utakmica 4. kola Druge lige rukometašica – zapad: Omišalj – Ivanić 29:33 (13:15). Dvorana u Malinskoj.

OMIŠALJ: Prendivoj, Blažić 3, Kauzlarić 1, Kovačević, Cakaj 10 (2), Dorčić 5, Karabajić 1, Lanza, Nikolić, Lukić 1, V. Vukelić 2, Selar 6 (3), P. Ilić,T. Ilić, N. Vukelić.

IVANIĆ: Sopina, Popović-Gecan 2, Kirin 5 (1), Brebrić, Paula Lešković, Petra Lešković 3, Blažević, Dasović, Sikaček 8 (3), Maričević 1, Vidović 5, Hren, Duvandžija, Šafran, Crnčević 9.

Isključenja: Omišalj 2, Ivanić minuta. Sedmerci: Omišalj 5 (5), Ivanić 5 (4).

Bodulke su postigle čak 29 golova i ostale praznih ruku. Napadi gošći iz Ivanića bili su još izdašniji. Još u 38. minuti je bilo tek 18:17 za Ivanić, koji je ulaskom u posljednju trećinu utakmice počeo polako odmicati.

KARLOVAC  – MURVICA    31:33

KARLOVAC   Utakmica 4. kola Druge lige rukometašica – zapad: Karlovac – Murvica 31:33 (18:18). ŠSD Mladost.

KARLOVAC: Cindrić, Bačić 6, Nose 1, Stepić 4, Kusanić 8 (2), Vuković 5, Ruzimić 1, Rajčić, Kučinić, Tuškan, Puljak, Krznarić, Skočibušić, Medved 5, Jurišić 1, Keča.

MURVICA: Kutija 1, Butković 4, Perčić Bahtiri 3, Deželin, Maja Pešut 1, Stipčić, Matijašić 3, Skorić 4 (2), Mandekić, Tomić, Marta Pešut, Nikolić 4, Runtas 5, Car 8, Tomić.

Isključenja: Karlovac 8, Murvica 0 minuta. Sedmerci: Karlovac 3 (2), Murvica 4 (2).

Rukometašice Murvice su se s bodovima vratile iz Karlovca u vatrometu golova, u kojem su Kirice ostvarile pun pogodak bez ijedne minute isključenja. Obrana im, srećom, nije mogla primiti golova koliko su efikasna Nika Car i prijateljice mogle isporučiti u mrežu domaćih igračica.

TREŠNJEVKA  – LIBURNIJA O. 23:22

ZAGREB Utakmica 4. kola Druge lige rukometašica – zapad: Trešnjevka – Liburnija Opatija 23:22 (11:9). »Kutija šibica«.

TREŠNJEVKA: Smiljanić 2, Beljan, Grebenar, Dujmić, Stanić 7 (2), Vučković 4 (3), Božić,Kalajžić, Lopac-Škrinjar, Miholić 6, Žderić 4.

LIBURNIJA – OPATIJA: Jardas, Gerovac, Mihočka 1, Fućak 1, Hunčak 1, Šegota 3, Vivoda, Stakorić 7, Tipura, Markov, Vukajlović, Terzić, Sinčić 1, Brusić 8 (2).

Isključenja: Trešnjevka 6, Liburnija – Opatija 10 minuta. Sedmerci: Trešnjevka 6 (5), Liburnija – Opatija 3 (2).

Pred ulazak u posljednju trećinu utakmice Opatijke su uspjele izjednačiti na 14:14, ali su nakon toga Zelene u utakmici s dominantnim obranama stekle malu prednost, koju su na koncu pretvorile u pobjedu.

SENIA  – SLOGA 17:20

SENJ Utakmica 4. kola Druge lige rukometašica – zapad: Senia – Sloga 17:20 (9:7). Dvorana Robert Barbić – Beli.

SENIA: Lekaj 1, Filipčić 4, Samardžić 6 (2), Komadina 1, Šolić, Biondić, Jurčić, Stanić, Cvjetičanin 3 (1), Katalinić, Skokandić 2, Kren.

SLOGA: Grgec, Živko, Grgurić, Tesar 1, Perić 4, Kupres, Krstanović 3, Škarpa, Karasman, Vrdoljak 3 (2), Barić, Matijaščić, Radek 1, Španić 3, Kontrec 5 (2).

Isključenja: Senia 8, Sloga 8 minuta. Sedmerci: Senia 6 (4), Sloga 7 (4).

Visoki napon u zoni domaćih je počeo popuštati uoči završnice, dovoljno da Sloga anulira zaostatak i na koncu odjedri do bodova.