SuperSport HNL

ISTRA 1961 – RIJEKA 1:1 KRAJ! Rijeka nije uspjela pobijediti niti posljednjeplasiranu momčad koju je pokosila želučana viroza

Foto PIXSELL

Puljani su htjeli odgoditi utakmicu zbog toga što je 18 igrača imalo probleme sa želučanom virozom, a na kraju su uspjeli uzeti bod protiv Rijeke

RIJEKA Nakon krize i smjene trenera nogometaši Rijeke danas u Puli love važnu pobjedu, u derbiju začelja mogli bi skočiti u gornji dio ljestvice.

Puljani su oslabljeni zbog viroze, a utakmica nije mogla biti odgođena jer su odgodu prekasno tražili.

Bijeli kreću od prve minute s Vučkićem u vrhu napada, dok će Djouahra i Ampem vjeroatno zaigrati na krilima. U zadnjoj su liniji Solano, Krešić, Pavlović i Vukčević, dok su u veznom redu Selahi, Hodža i Vrančić.

90+3. minuta KRAJ! Puljani su htjeli odgoditi utakmicu zbog toga što je 18 igrača imalo probleme sa želučanom virozom, a na kraju su uspjeli uzeti bod protiv Rijeke. Situacija na začelju ljestvice se, stoga, nije promijenila, točnije Osijek je sada predzadnji, ali ima i utakmicu manje od Rijeke.

90+3. minuta Još jedna sjajna intervencija Labrovića, golman Rijeke spašava svoje suigrače.

78. minuta Udarac Pavlovića nakon kornera ide pored gola…

68. minuta Odlična šansa Selahija, veznjak Rijeke je oduzeo jednu loptu Puljanima, sjurio se sam prema golu, a onda se spetljao i uprskao priliku, iako je imao Obregona s desne strane.

64. minuta Labrović sjajno brani opasan udarac Kadušića! Istra dominira

56. minuta Djouahra je pucao s 16 metara nakon kontre Bijelih, ali se lopte odbila od bloka što je lagano obranio vratar domaćih.

46. minuta Počelo je drugo poluvrijeme. Bez promjena u sastavima.

45+2. minuta Kraj prvog dijela.

38. minuta Bakrar je tukao, ali je Labrović bio siguran.

26. minuta GOL! Sjurio se Petković, nakon primljene lopte na velikoj udaljenosti, pokraj uspavane riječke obrane i pogodio s ruba šesnaesterca.

14. minuta Ampem je tražio penal nakon prekršaja Hujbera, ali sudac na to nije niti pomislio.

9. minuta Djouahra je tukao izravno iz slobodnjaka, stativa je spasila Puljane!

5. minuta GOOOL! Brzo vodstvo za Bijele, Ampem je odigrao dugu loptu za Vučkića, koji je sjajno zabio iz voleja.

1.minuta Počeo je susret u Puli.

ISTRA 1961 – RIJEKA 1:1

Stadion “Aldo Drosina” – Sudac Zdenko Lovrić (Đakovo). Strijelci: 0:1 Vučkić (5′), 1:1 Petković (26′). Žuti kartoni: Galilea, Kadušić, (Istra 1961), Vrančić (Rijeka).

ISTRA 1961: Majkić, Hujber, Caseres, Mlinar, Galilea, Marin, Petrusenko, Perković, Petković, Kadušić, Bakrar.

RIJEKA: Labrović, Pavlović, Vrančić, Ampem, Vukčević, Krešić, Selahi, Vučkić, Solano, Hodža, Djouahra.