
povezane vijesti
Na blagdan Uskrsa novljanski Korzo hrvatskih branitelja postat će središte uskrsnog veselja. Od 11 sati uskrsni stol krasit će tradicionalne delicije poput pince, šunke, mladog luka, kuhanih jaja i domaćih kolača. Zrakom će se širiti i primamljiv miris fritaje od čak 1.000 jaja i šparoga, pripremljene u velikoj padeli.
– Blagdanski stol simbol je okupljanja, a upravo to Uskrsni doručak i jest, prilika da zajedno uživamo u okusima tradicije. Sve ove delicije dolaze kao dar posjetiteljima jer Uskrs je blagdan dijeljenja i zajedništva – najavljuju iz TZG-a Novog Vinodolskog.
Posebnu notu događanju dat će i melodije Matea Žmaka i Tee Bašić, koji će svojom glazbom unijeti dašak elegancije i veselja. Najmlađi će se moći prepustiti radosti igre i kreativnosti uz bogat animacijski program i radionice za koje će biti zadužen ZIA Production.