Španjolsko prvenstvo

VIDEO Napadač Vatrenih autor je rijetko viđenog promašaja, nije zabio s dva metra…

Portal Novi list

Ante Budimir/Foto PIXSELL

Ante Budimir/Foto PIXSELL

Budimir je treći strijelac Primere s 15 postignutih pogodaka ove sezone



MADRID Leganes i Osasuna zatvorili su 30. kolo La lige remijem. Osasuna je povela  preko Jorgea Herrandoa u 49. minuti, a izjednačio je Dani Raba u 87. minuti s bijele točke. Hrvatski reprezentativani napadač Ante Budimir je igrao do 88. minute za Osasunu, no definitivno nije imao svoju večer. Ne samo da nije uspio zabiti novi prvenstveni pogodak nego je nakon pola sata igre bio autor rijetko viđenog promašaja. Sa samo dva metra nije uspio ugurati loptu u mrežu.


Taj promašaj zabilježila je i ugledna Marca.


“Osasuna je od početka utakmice stvarala dominaciju, i negdje sredinom poluvremena, dogodila se neobjašnjiva greška. Budimir, inače poznat po tome da pošalje u gol sve što mu dođe blizu, propustio je spremiti loptu u gol sa dva metra od gol-linije. Ima je još nekoliko prilik u prvom dijelu, a potom još dvije u drugom, što je na kraju i njega u njegovu momčad jako koštalo u nastavku. Kada ne zabiješ, dobiješ gol”, konstatirao je autor teksta u uglednom španjolskom dnevniku.




Napadač Vatrenih je ove sezone postigao 15 pogodaka i nalazi na trećem mjestu ljestvice strijelaca. Više su zabili Lewandowski (25) i Mbappea (22).


BUDIMIROV PROMAŠAJ MOŽETE POGLEDATI OVDJE



Tablice omogućuje Sofascore