
Ilustracija
S mjesta nesreće žurno je prevezen u KBC Rijeka
povezane vijesti
- Strašna prometna nesreća u Slavoniji. Poginulo troje ljudi, među njima i djeca od 8 i 10 godina
- Dobili dojavu o slijetanju automobila, no vozača nije bilo. Kad su ga kasnije pronašli još uvijek imao 2,24 promila
- Biciklistica se, prilikom uključivanja u promet, sudarila s drugim vozačem bicikla. Pala i ozlijedila se
Teška prometna nesreća zbila se jučer rano popodne na Pećinama, a u njoj je nastradao 76-godišnji vozač automobila, riječkih registracijskih oznaka.
Očevidom je utvrđeno kako se 76-godišnjak kretao ulicom Janka Polić Kamova u smjeru Strosmayerove te nije prilagodio brzinu kretanja stanju na cesti i gustoći prometa pa je u blizini pješačkog prijelaza udario u stražnji dio zaustavljenog automobila kojim je upravljala 41-godišnjakinja.
Od jačine udarca vozač je zadobio ozljede za koje su u KBC-u Rijeka liječnici utvrdili da je riječ o teškim ozljedama, opasnim za život.