
Ilustracija
Policijski službenici protiv 67-godišnjakinje podnose obavezni prekršajni nalog
povezane vijesti
- Na crveno na semaforu zaobišao zaustavljen automobil na Potoku, udario u njega, pao na tlo, a potom pobjegao
- Iz još uvijek nerazjašnjenog razloga radnik pao sa zida s visine od oko tri metra i teško nastradao
- Vozač automobila napustio mjesto prometne nesreće, a da prethodno nije pružio pomoć ozlijeđenom biciklistu
U prometnoj nesreći koja se dogodila u 11.15 sati, u Novoj Kapeli, teško je ozlijeđena 67-godišnjakinja.
Očevidom je utvrđeno da je 67-godišnjakinja upravljajući biciklom na način kojim umanjuje stabilnost istoga, izgubila nadzor nad upravljačem i pala.
U ovoj prometnoj nesreći teško je ozlijeđena 67-godišnjakinja, kojoj je pružena liječnička pomoć te je zadržana u bolnici u Novoj Gradiški na daljnjem liječenju.
Policijski službenici protiv 67-godišnjakinje podnose obavezni prekršajni nalog zbog prekršaja iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama.