Sjajan učinak

VIDEO Riječki napadač briljira u Kataru, zabio je devet pogodaka u devet utakmica

Antonio Mance

Antonio Mance postigao je hat-trick u dresu Umm Salala i to za svega 11 minuta

RIJEKA Antonio Mance postigao je tri pogotka u svega 11 minuta za svoj Umm Salal u pobjedi 5:0 nad Al Gharafom u 3. kolu B skupine katarskog QSL Kupa. Riječki napadač svoj prvi gol zabio je u 81. minuti za 2:0, dvije minute  kasnije postigao je i treći gol za svoju momčad, a onda je u sudačkoj nadoknadi stigao do “hat-tricka” zaokruživši pobjedu Umm Salala – 5:0.

Mance je prošloga ljeta napustio mađarski Zalaegerszeg i otišao u Katar u transferu vrijednom 700 tisuća eura, a do sada je u dresu Umm Salala postigao devet pogodaka u devet utakmica!

Nekadašnji kadet Rijeke prošle sezone bio je drugi strijelac u Mađarskoj s 15 golova i sedam asistencija.

Inače, Antonio, čiji stariji brat Armando je također bio napadač i za razliku od njega imao je prilike igrati za prvu momčad Rijeke, seniorsku karijeru počeo je u kostrenskom Pomorcu, a nastupao je potom u Nantesu, Istru 1961, Trenčinu, Erzgebirge Aueu, Osijeku, Puškaš Akademiji, te Debrecenu i Debrecenu.

Nekadašnji povremein mladi hrvatski reprezentativac u HNL-u je postigao 11 pogodaka u 60 nastupa.