Serie A

Nikola Vlašić ušao u 84. minuti pa zabio s bijele točke aktualnom prvaku Italije

Ovom pobjedom aktualni prvak Inter je privremeno došao na drugo mjesto ljestvice

MILANO  Nogometaši milanskog Intera, aktualni prvaci Italije, iskoristili su igrača više te su na domaćem terenu svladali Torino 3-2 u ogledu sedmog kola Serie A.

Ključni trenutak ogleda dogodio se u 20. minuti kada su gosti ostali s igračem manje, pocrvenio je Čileanac Maripan. Tada su počeli frcati pogoci, a junak Interove pobjede bio je francuski igrač Marcus Thuram koji je postigao sve domaće golove. Bio je strijelac u 25., 35. i 60. minuti.

Na drugoj strani je prvi pogodak dao Duvan Zapata, dok je u 86. minuti na 2-3 smanjio hrvatski igrač Nikola Vlašić koji je realizirao jedanaesterac. U igru je Vlašić ušao samo dvije minute ranije. Unatoč smanjenju na gol zaostatka Torino do kraja nije došao u priliku ugrabiti bod protiv Intera.

Borna Sosa, drugi Hrvat u Torinu, nije ulazio u igru.

Ovom pobjedom aktualni prvak Inter je privremeno došao na drugo mjesto ljestvice. Torino je izgubio tek drugu ligašku utakmicu ove sezone.

Današnji parovi su Juventus – Cagliari, Bologna – Parma, Lazio – Empoli, Monza – Roma i Fiorentina – Milan.