Grobničan poražen u 93. minuti, Kustošija preokrenula u nastavku

Dino Dukađin/Foto NK Grobničan

Dino Dukađin je u 34. minuti doveo Grobničane u vodstvo

GROBNIČAN – KUSTOŠIJA 1:2

MAVRINCI  Utakmica 6. kola Druge NL: Grobničan – Kustošija 1:2 (1:0). Stadion Adelija Beba Haramija. Gledatelja: 200. Sudac: Radnić (Karlovac). Strijelci: 1:0 Dukađin (34′), 1:1 Guja (60), 1:2 Barišić (90′). Žuti kartoni: Dukađin (Grobničan), Kiš (Kustošija).

GROBNIČAN: Margan, Bosančić, Golić, Tešović (od 84′ Mikulica), Knežević (od 84′ Simonaj), Pilčić (od 84′ Kosić), Pozderac, Dukađin (od 90′ Matić), Blečić, Batarelo (od 84′ Mendrila), Zubović.

KUSTOŠIJA: Klarin, Ruškovački, Bubnić, Kiš (od 46′ Galić), Lukačević (od 76′ Barišić), Guja, Stojanović (od 46′ Šimić), Peroš, Šuke, Kovačić (od 46′ Coulbaly), Hodak.

Nogometaši Grobničana nisu uspjeli nastaviti pobjednički niz. Stilinovićeva momčad je po tko zna koji put ove sezone platila ceh neiskustvu i mladosti, te u sučevoj nadoknadi vremena doživjela poraz od Kustošije. Grobničani su poveli u 34. minuti kada je Dino Dukađin dočekao loptu nakon udarca iz kuta i volej udarcem od travnjaka pogodio za 1:0. Nakon sat vremena igre uslijedio je prvi kobni prekid za domaćina. Guja je škaricama, nakon slobodnog udarca, pogodio za 1:1. U trećoj minuti sučeve nadoknade vremena ponovo su gosti stigli do slobodnog udarca nakon kojega je Barišić prebacio Margana za 1:2.

Ostali rezultati 6. kola: Mladost – Radnik 2:1, Hrvatski dragovoljac – Bjelovar 1:1, Grobničan – Kustošija 1:2, Hrvace – Jadran Poreč odgođeno, Uljanik – Karlovac 1919 1:2, Segesta – Marsonia 4:2, Dugo Selo – Solin 4:0, Jadran LP – Trnje 2:0. Poredak: Mladost 15, Bjelovar 14, Segesta 13, Karlovac 12, Jadran LP 10, Solin 9, Dugo Selo 8, Kustošija 8, Uljanik 7, Radnik Križevci 7, Grobničan 6, H. dragovoljac 6, Marsonia 6, Trnje 4, Hrvace 4, Jadran Poreč 2 boda.