
Foto arhiva NL
Oštetila trgovačko društva sa sjedištem u Zadru
povezane vijesti
- Oštećenu prevario za više tisuća eura: Dogovorio građevinske radove koje nije obavio, a niti je vratio novac
- Došao s labudicom u Njemačku po kamion, no ostao i bez kamiona i bez novca, a uplatio 60 tisuća eura
- Htio zaraditi na sportskom klađenju pa ostao bez 1.640 eura koje je uplatio kao polog, takse i porez na dobitak od 11.000
Policijski službenici Policijske uprave zadarske dovršili su kriminalističko istraživanje nad 33-godišnjakinjom, koju se sumnjiči za pronevjeru.
Sumnjiči se da u vremenu od svibnja 2022. godine do svibnja 2023. godine u Zadru, kao zaposlenica trgovačkog društva, nije polagala dnevne utrške na poslovni račun društva već ih je protupravno zadržavala za sebe, čime je trgovačko društva sa sjedištem u Zadru, oštetila za iznos veći od 60 tisuća eura.