Pištolj opalio prilikom preuzimanja i provjere: Nesretni pravosudni policajac i dalje je u "šok sobi"

Vezano
-
- Članci
- Zašto je ukinuta presuda Kulišeku? Donosimo detalje rješenja Vrhovnog suda za stravičan zločin u Crikvenici
- Liječnici se bore za život pravosudnog policajca koji se slučajno nastrijelio pištoljem. Stanje mu je i dalje teško
- TEŠKE OZLJEDE Pravosudni policajac koji se prostrijelio u Rijeci još uvijek u životnoj opasnosti
Nesretni pravosudni policajac jučer je još podvrgnut operativnom zahvatu, koji je potrajao puna četiri sata. Radi o 42-godišnjem policajcu koji dugi niz godina radi u sustavu
Pravosudni policajac, koji se jučer nešto prije 14 sati prostrijelio vatrenim oružjem na porti Županijskog suda u Rijeci i zadobio prostrijelnu ranu mozfa, preživio je noć i stanje mu je stabilno, iako i dalje vrlo teško.
U KBC-u Sušak doznajemo kako se i dalje nalazi na jedinici intenzivnog liječenja, ali dodatnih komplikacija dosad, srećom, nije bilo.
Nesretni pravosudni policajac jučer je još podvrgnut operativnom zahvatu, koji je potrajao puna četiri sata. Radi o 42-godišnjem policajcu koji dugi niz godina radi u sustavu te je prije nego što je postao pravosudni policajac dvadesetak godina radio kao policajac u zatvoru.
Prema još neslužbenim informacijama, do samoozlijeđivanja i opaljenja pištolja došlo je sasvim slučajno, prilikom preuzimanja i provjere oružja. Ministar Dražen Bošnjaković jučer je prilikom posjeta riječkoj bolnici isključio svaku mogućnost nasilnog čina.
Iz kategorije: Crna kronika
Pogledaj sve-
Uhvaćen
Rabijatni Kostrenjanin ponovo operira: Ukrao auto u Italiji, pa karabinjere napao odvijačem
-
Bivši ministar
Kuščević ispitan u Uskoku oko svoje štalice i drugih nekretninskih poslova
-
Počinje suđenje
Incest u Međimurju: Majka i sin uhvaćeni u spolnom klinču, ukućani pozvali policiju
-
Imali razumijevanja
Vrhovni sud smanjio kaznu bivšoj HAC-ovki koja je pijana ubila djevojku u Splitu
-
Županijski sud
Ubojici iz Senja 40 godina zatvora: Redar ga je udario nogom u stražnjicu, a onda je uslijedio krvavi pohod
-
Šibenik
Sudar četiri auta na magistrali, teško ozlijeđeno dijete: Sve je skrivio vozač BMW-a

- Tuđmanov sin danas na Mirogoju otišao i korak dalje: 'Zašto mislite da Škoro nije kandidat HDZ-a?'
- SRUŠENO RUGLO Nestala bivša "nuklearka" u Opatiji, grade se luksuzni stanovi
- "General"stigao na HRT: Vojničina bez grijeha garantira sate i sate nepodnošljive dosade
- Mišković kaže da je dao maksimum za današnju Rijeku: "Svatko tko može više, dobrodošao je"
- BRANKO MIJIĆ Ne dirajte mu ravnicu
- Putin: Mogla bi se dogoditi druga Srebrenica!
- OPASNA VREMENA Prije 28 godina JNA napustila Rijeku: Iz Beograda je stigla naredba za napad na grad, ali...
- VIDEO Bizarni bikini koji ništa ne ostavlja mašti: Glavni materijal je - izolir traka
- Teška prometna nesreća na riječkoj zaobilaznici
- Brzinske fritule s jogurtom za najljepša blagdanska uživanja
- Uznemirujuće snimke iz Rijeke: ''Jednom sam pozvao policiju, ali narkomani su i dalje nastavili ondje sjediti'
- Kako će koja riječka škola nadoknađivati nastavu zbog štrajka? Neke kreću već ove subote
- Kozmetika popularnog beauty brenda stigla je u Rijeku. Zavirili smo u ponudu
- Ova tri horoskopska znaka pratit će velika sreća u 2020. godini
- BRANKO MIJIĆ Izborna ćirilica
- Prije 28 godina Merčepovci su ubili 12-godišnju djevojčicu Aleksandru Zec i njenu obitelj
- Riječani večeras spavaju kao beskućnici: 'Pretvorimo prazne poslovne prostore u prihvatilišta'
- U Velikoj Gorici uklonili snjegoviće jer su vrijeđali osjećaje katolika, objašnjenje je genijalno
- 'Dirnite u leglo politike i prva reakcija je: vi ste neprijatelj Hrvatske. Zato nam mladi i odlaze'
- Riječani u znak solidarnosti s beskućnicima noćili pod vedrim nebom. Među njima - glumci, sportaši, znanstvenici...
- DR. SLAVKO SAKOMAN U PULI Priča da je kanabis lijek obična je glupost. Tinejdžeri su od trave vidjeli reptile i babu Čaratangu
- NISI SAMA - IDEŠ S NAMA! Kampanja za prijevoz žena na kemoterapiju: Kupite odjeću koju je dizajnirao Juraj Zigman
- KONCESIJA Lush će za svoju kozmetiku koristiti more iz senjske luke
- Riječani večeras spavaju kao beskućnici: 'Pretvorimo prazne poslovne prostore u prihvatilišta'
- 'Dirnite u leglo politike i prva reakcija je: vi ste neprijatelj Hrvatske. Zato nam mladi i odlaze'
- Riječani u znak solidarnosti s beskućnicima noćili pod vedrim nebom. Među njima - glumci, sportaši, znanstvenici...
- Odvjetnička društva su u zadnjih deset godina na ovrhama zaradila dva do tri Pelješka mosta
- DR. SLAVKO SAKOMAN U PULI Priča da je kanabis lijek obična je glupost. Tinejdžeri su od trave vidjeli reptile i babu Čaratangu
- Pretraži članke