Premijer liga rukometaša

Rukometaši Zameta izgubili na gostovanju u Varaždinu

VARAŽDIN Utakmica 3. kola Paket 24 Premijerlige rukometaša: Varaždin – Zamet 29:25 (13:12). Dvorana u Varaždinu. Gledatelja 200.

VARAŽDIN: Baranašić, Špruk 1, Vujović 10, Novak 1, Divjak, Šagij 3, Vidaček 6 (5), Crnila,Budinsk 2, Artić, Kranjec, Taci, Tompić, Trojko 6.

ZAMET: Mozetić, Gregurević, Njegovan 2, Jeličić 2, Šehić 2, Sorić, Zarev 3, Bogosavljev, Viskić, Samardžić 4 (3), Mrakovčić 4, Koler, Starčević 2, Martinović 6 (2), Načinović.

Isključenja: Varaždin 12, Zamet 10 minuta. Sedmerci: Varaždin 6 (5), Zamet 8 (5).

U dvoboju izjednačenih momčadi, nakon što je Zamet najvećim dijelom nastavka imao prednost, Varaždin je na koncu slavio 29:25. Nakon ukupno 12 izjednačenja Filip Vujović je šest minuta do kraja donio domaćinima vodstvo 25:23. Prednost su pretvorili u pobjedu.