Posrtaj na Zametu

Rudana iz Labina odnio bodove sa Zameta, Riječani razočarali navijače

Tin Lučin u akciji/R. BRMALJ

RIJEKA Utakmica 4. kola Lige za ostanak rukometaša: Zamet – Rudan Labin 21:25 (10:12). Centar Zamet. Gledatelja 266. Suci: Cindrić, Gonzurek (Osijek).

ZAMET: F. Lučin, Dunato, Mozetić 1, Grgurević, T. Lučin 1, Njegovan 1, Jeličić 2, Sorić, Tomljanović 1 (1), Babić 1, Mrakovčić, Viskić, Glavaš 4, Strarčević 1, Martinović 2, Načinović 7.

RUDAN LABIN: Derossi 2, Mileta 4 (2), Gajica, Šehić, Juričić, Vozila, Ratkajec 7, Husejnagić, Štingl, Bučaj 1, Kostić, Ćopić, Griparić 1, Miličević, Marić 4, Puljić 6.

Isključenja: Zamet 4. Rudan Labin 8 minuta. Sedmerci: Zamet 6 (1), Rudan Labin 2 (2).

Labinski rukometaši su zaplesali ples pobjednika nakon što su na zametskom parketu osvojili zlata vrijedne bodove u utrci za ostankom, a njihovi temperamentni navijači su pjesmom slavili uvjerljivu pobjedu nad Zametom. Domaći navijači su razočarani odlazili iz dvorane dok su njihovi ljubimci pokunjeni napuštali teren na kojem su u prvom poluvremenu igrali slabo, a u nastavku su, umjesto očekivane reakcije, dodatno posustali i odjurili su u poraz. (I. D.)