Danas: °
Sutra: ° °
27. siječnja 2020.
Revijalna utakmica

foto Hrvatska svladala 15:1 Bjelovar u revijalnom susretu uoči dolaska na Rujevicu

Andrej Kramarić se raspucao u Bjelovaru/D. KOVAČEVIĆ
Objavljeno: 9. listopad 2018. u 16:04 2018-10-09T16:04:00+02:00

Andrej Kramarić postigao je čak pet pogodaka, a Marko Livaja i Ivan Perišić po tri pogotka.

BJELOVAR  Hrvatska nogometna reprezentacija bez nekoliko ozlijeđenih igrača gostuje u Bjelovaru gdje će revijalnom utakmicom uveličati proslavu 110. godine NK Bjelovara.

90. minuta: Kraj utakmice.

GOL!! Livaja je zabio svoj treći, a ukupno 15. gol za Hrvatsku.

GOL!! Pašalić je brzo uzvratio s 14. pogotkom za kockaste.

GOL!! Stjepan Mamić postigao je pogodak za Bjelovar u 82. minuti.

GOL!! Marko Livaja nastavio je golijadu u 74. minuti

GOL!! Ivan Peršić nakon nepune minute zabio je i 12. pogodak

GOL!! Ivan Perišić zabio je 11. gol za kockaste u 72. minuti.

GOL!! Andrej Kramarić je ponovo poentirao za okruglih 10:0

GOL!! Milan Badelj postigao je deveti pogodak kockastih, prvi u nastavku.

46. minuta: Počelo je drugo poluvrijeme.

45. minuta: Kraj prvoga poluvremena.

GOL!! Andrej Kramarić je zaključio prvo poluvrijeme svojim četvrtim pogotkom.

GOL!! U 41. minuti Tin Jedvaj zabio je i sedmi gol za kockaste.

GOL!! U 39. minuti Andrej Kramarić postigao je svoj treći pogodak.

GOL!! Tek što je ušao Livaja je zabio pet pogodak za Hrvatsku u 37. minuti utakmice.

31. minuta: Zlatko Dalić odlučio se za prve promjene. Iz igre su izašli Rebić i Rakitić, a ušli Livaja i Pašalić.

GOL!! Ante Rebić u 22. minuti zabija i četvrti gol za kockaste

GOL!! Drugi gol Kramarića u 20. minuti.

GOL!! Ivan Rakitić je uvećao vodstvo Hrvatske u 8. minuti.

GOL!! Andrej Kramarić je prihvatio loše odigranu povratnu loptu za vratara Bjelovara i rutinski poentirao u 4. minuti.

1. minuta: Počela je utakmica u svečarskoj atmosferi, dupke ispunjenih tribina.

BJELOVAR - HRVATSKA 1:15

Gradski stadion u Bjelovaru. Gledatelja: 4111. Sudac: Bruno Marić (Daruvar). Strijelci: 0:1 Kramarić (4'), 0:2 Rakitić (8'), 0:3 Kramarić (20'), 0:4 Rebić (22'), 0:5 Livaja (37'). 0:6 Kramarić (39'), 0:7 Jedvaj (41'), 0:8 Kramarić (45'), 0:9 Badelj (62'), 0:10 Kramarić (67'), 0:11 Perišić (72'), 0:12 Perišić (73'), 0:13 Livaja (74'), 1:13 Mamić (82'), 1:14 Pašalić (84'), 1:15 Livaja (86').

HRVATSKA (1. pol.): Livaković, Jedvaj, Vida, Mitrović, Pivarić, Pjaca, Rakitić (od 31' Pašalić), Badelj, Kovačić, Kramarić (od 68' Perišić), Rebić (od 31' Livaja).

HRVATSKA (2. pol.): Letica - Bartolec, Jedvaj, Milić, Pivarić, Badelj, Bradarić, Rog, Pašalić, Kramarić, Livaja.

BJELOVAR: Lebović, Muniz, Šantalab, Jedvaj, Atlija, Rajić, Tominac, Trupac,  Kuprešak, Bošnjak, Ostrman. Pričuve: Beljan, Legčević, Nreca, Đipalo, Dodik, Lučić, Pranjić, Blažić, Barešić, Nikšić, Mamić, Olić.