Pretkolo LP

Dangubićeva Trnava izbacila Vešovićevu Legiju

P. N.

Marko Vešović je pocrvenio u Trnavi

Sudar bivših igrača Rijeke otišao na stranu mladoga napadača koji nije ulazio, dok je crnogorski reprezentativac pocrvenio

RIJEKA Preostale dvije utakmice drugoga pretkola Lige prvaka koje su bile na programu u utorak donijele su i dva iznenađenja. Slovački prvak Spartak iz Trnave izbacio je poljsku Legiju unatoč domaćem porazu 1:0. Prvi susret u Varšavi završio je pobjedom Slovaka 2:0. Jedini pogodak za Poljake postigao je Astiz u 63. minuti. Legija je završila utakmica s dva igrača manje. Drugi žuti karton dobio je u 37. minuti Marko Vešović, a isto se dogodilo i Domagoju Antoliću u 85. minuti. Riječanin FIlip Dangubić nije ulazio s klupe za pričuve domaćina iz Trnave. U drugom susretu albanska Shkendija sačuvala je mrežu na gostovanju u Tiraspolju kod Sheriffa nakon što je prvi susret dobila 1:0.