Odličan nastup

Viareggio Cup: Juniori Rijeke u zadnjim sekundama ispustili pobjedu nad velikim Juventusom

P. N.

Juniori Rijeke u Viareggiu nastupaju na jakom međunarodnom turniru "Viareggio Cup" što se održava od 12. do 28. ožujka

Mladi nogometaši Rijeke odigrali su neriješeno svojim vršnjacima iz redova talijanskog giganta Juventusa.

Iako se radi o dobrom rezultatu Riječani imaju itekako za čim žaliti s obzirom da su nakon prvog poluvremena vodili 2:0.

Golove za Rijeku su zabili Crnko u 11.-oj i Lepinjica u 24.-oj minuti.

Juventus se u igru vraća u 67. minuti golom Kulenovića, a isti igrač zabija i za izjednačenje i to u sudačkoj nadoknadi.

Kao i s njihovom prvom ekipom, s Juventusom jednostavno nema opuštanja do samog kraja.

Juniori Rijeke u Viareggiu nastupaju na jakom međunarodnom turniru “Viareggio Cup” što se održava od 12. do 28. ožujka.

Radi se o jednom od najpoznatijih i najstarijih turnira za mlade nogometaše.

Rijeka je u skupini 6 zajedno s Juventusom, Beneventom i Euro New Yorkom.