Prva liga odbojkaša

"Rovinj" pobijedio "Rijeku" 3:1

Foto Roni BRMALJ
Objavljeno: 20. listopad 2012. u 20:47 2012-10-20T20:47:08+02:00

ROVINJ Domaćini su unatoč brojnim pogreškama u prvome setu stigli do izjednačenja (17:17), ali su gosti igrali s više žara i poslije 27 minuta igre set riješili u svoju korist. Nakon što su u drugom setu bili u zaostatku, trener Riječana Velimir Liverić minutom odmora uspio je nadmudriti domaćina i motivirati svoje igrače koji su prvi izjednačili (11.11), a potom diktirali igru (22:17). Činilo se da će set riješiti u svoju korist, no domaćin je izjednačio na 24:24 i osvojio set. Riječani su treći set otvorili vodstvom, no »Rovinj« je poveo 16:13 i 18:13 i ukrotio goste.

Utakmica 3. kola Prve lige odbojkaša, prva jakosna skupina: Rovinj – Rijeka 3:1 (23:25, 26:24, 25:16, 25:15). Dvorana Valbruna. Gledatelja: 200. Suci: Bajrić i Jurković (oboje Sisak).

ROVINJ: Jovanović 1, Brajković 1, Mikša 11, Preden, Demirović 23, Kuhar 1, Sošić 6, Išek 21, Peršić, Nikačević 2, Arapović, Ivanković.

RIJEKA: L. Lasić 3, Branković, Jurišić 4, Hrabrov 12, Cibić, Josić, Lešić, D. Lasić 10, Dorić 7, Sušanj 3, Smiljanić, Jurčević.