Pretkolo LP

Dangubićeva Trnava izbacila Vešovićevu Legiju

Marko Vešović je pocrvenio u Trnavi
Objavljeno: 1. kolovoz 2018. u 0:52 2018-08-01T00:52:13+02:00

Sudar bivših igrača Rijeke otišao na stranu mladoga napadača koji nije ulazio, dok je crnogorski reprezentativac pocrvenio

RIJEKA Preostale dvije utakmice drugoga pretkola Lige prvaka koje su bile na programu u utorak donijele su i dva iznenađenja. Slovački prvak Spartak iz Trnave izbacio je poljsku Legiju unatoč domaćem porazu 1:0. Prvi susret u Varšavi završio je pobjedom Slovaka 2:0. Jedini pogodak za Poljake postigao je Astiz u 63. minuti. Legija je završila utakmica s dva igrača manje. Drugi žuti karton dobio je u 37. minuti Marko Vešović, a isto se dogodilo i Domagoju Antoliću u 85. minuti. Riječanin FIlip Dangubić nije ulazio s klupe za pričuve domaćina iz Trnave. U drugom susretu albanska Shkendija sačuvala je mrežu na gostovanju u Tiraspolju kod Sheriffa nakon što je prvi susret dobila 1:0.