La Liga

Barca lako protiv Mallorce, pogledajte fantastičan pogodak petom Suareza

Ante Budimir zabio je oba pogotka za Mallorcu/Foto REUTERS

BARCELONA U susretu 15. kola Primere Barcelona je na Nou Campu svladala Mallorcu s 5-2, a oba gola za goste zabio je hrvatski napadač Ante Budimir.

Bivši igrač Sesveta, Gorice i Intera prvi je gol postigao u 35. minuti, a drugi glavom u 64. minuti pa će u svojoj karijeri ostati zapisano da je zabio dva gola moćnome katalonskome klubu.

Barca je ipak lako stigla do pobjede pogotcima Griezmanna (6), Messija (17, 41, 83) i Suareza (43), a posebno atraktivan je bio Urugvajčev gol petom za 4-1. Ivan Rakitić je igrao do 72. minute i bio je asistent za treći gol Barce.

Na ljestvici vode Barcelona i Real sa po 34 boda, a Mallorca je na 17. mjestu s 14 bodova.

Četvrti pogodak Barcelone na susretu, kojega je petom ubacio Suarez, možete pogledati na poveznici.