NBA liga

Bogdanovićevih 26 koševa nije bilo dovoljno, Utah poražen u produžecima

Reuters

Reuters

Bojan Bogdanović je bio drugi strijelac u porazu svojih Utah Jazza od New Orleans Pelicansa, Dario Šarić je zabio 11 koševa u pobjedi Phoenix Sunsa, a Ivica Zubac je u pobjedi svojih LA Clippersa sudjelovao s osam koševa.

Od Utah Jazzsa su sa 138-132 poslije produžetaka bolji bili domaći New Orleans Pelicans koje je do pobjede predvodio Brandon Ingram sa 49 koševa. Ingram je zabio pet slobodnih bacanja u produžecima u kojima su Pelicansi nadigrali sa 16-10 Jazz kojem je ovo drugi poraz u 17 utakmica.

Jazzu Nije pomogao ni Donovan Mitchelle sa 46 ubačaja, a Bogdanović je u 40 minuta zabio 26 koševa sa šutem iz igre 9/17, trice 3/8, uz tri skoka i četiri asistencije.

Los Angeles Clippers su sa 122-95 svladali kod kuće Orlando Magic. Kawhi Leonard je bio najbolji strijelac sa 32 koša, a Ivica Zubac je u 22 minute zabio osam koševa uz stopostotan šut (4/4 iz igre) pridodavši tome osam skokova i po jednu asistenciju i jedan blok. Nikola Vučević je bio najbolji u redovima Orlanda sa 22 poena i devet skokova.

Phoenix Suns su sa 121-98 nadigrali New York Knickse, a najzaslužniji za to bio je Devin Booker sa 29 koševa. Ricky Rubio je dodao 25 koševa uz 13 asistencija i osam skokova za šestu pobjedu Phoenixa u zadnjih deset utakmica. Šarić je odigrao 28 minuta i upisao 11 koševa uz šut iz igre (5/12, trice 1/5, šest skokova, tri asistencije i jednu ukradenu loptu.

Milwaukee Bucks su sa 128-123 kod kuće svladali Boston Celticse, a Giannis Antetokounmpo je zabio 32 koša dok je Khris Middleton ubacio 23.

Kod Bostona je najbolji bio Kemba Walker koji je utakmicu završio sa 40 koševa i 11 skokova.Dragan Bender nije ulazio u igru za Milwaukee.

Denver Nuggets su u također neizvjesnoj utakmici nakon produžetaka sa 134-131 nadigrali Golden State Warriorse. Mason Plumlee je zabio dva zakucavanja, a Will Barton je zabio tricu u nizu od osam koševa koji su Denveru donijeli pobjedu nad Golden Stateom u San Franciscu. Barton je bio najbolji pojedinac Denvera sa 31 poenom, dok je Malik Beasley dodao 27. Alec Burks je predvodio Golden State sa 25 pogodaka.