Superliga odbojkašica

Odbojkašice Rijeke slavile u Trnskom i vratile se na čelo ljestvice

ZAGREB Utakmica 4. kola Superlige odbojkašica: Olimpik – Rijeka CO 1:3 (25:19, 18:25, 12:25, 21:25). Dvorana Trnsko. Gledatelja: 100. Suci: Bardić i Muha.

OLIMPIK: Butković, Kovač, Šarin, Krišto, Barać, Martinčić (L), Jelinčić, Jularić, Barić, Stanišak, Grozdanić, Radoš (L), Kelković.

RIJEKA CO: Bakarčić, Volarić (L), Štiglić, Kesten, Žarković (L), Grbac, Vrban, Sluga, Popić, Koraca, Cvitković, Mioč, Fabris.

Nakon Poreča i Osijeka odbojkašice Rijeke CO odnijele su sva tri boda i s trećeg ovosezonskog gostovanja – kod Olimpika. Dvorana u Trnskom prošle sezone bila je poprilično teško gostovanje za igračice trenera Igora Lovrinova, činilo se da će i ovoga puta predstavljati zamku iz koje neće pronaći izlaz, no gostujuće odbojkašice su nakon izgubljenog prvoga seta preuzele konce igre u svoje ruke i za 81 minutu igre upisale pobjedu vrijednu povratka na vrh superligaškog poretka.

Poredak: Rijeka CO 10, Marina Kaštela 8, Enna Vukovar 7, Brda 6, Olimpik 5, Osijek 5, Split 5, Poreč 2 boda.

KOSTRENA – DUBROVNIK 0:3

KOSTRENA Zaostala utakmica 3. kola Prve lige odbojkašica: Kostrena – Dubrovnik 0:3 (7:25, 7:25, 8:25). GD Kostrena. Gledatelja: 50. Suci: Grgas i Kranjc.

KOSTRENA: Braut, Nikolić, Dželalija (L), Kokorović, Bucich, Fundek, Hrvatin, Zatezalo, Hodak (L), Stanojević, Murgić, Kregar, Rajković, Grujić.

DUBROVNIK: Buzolić, Dilberović, Đurić, Marinović, Šilje, Stipanović, Čuljak, Njavro (L), Ivaniš, Jakić, Burđelez, Putica (L), Drobac.

Poredak: Mladost II 15, Dinamo 14, Zadar 9, Nova Gradiška 7, Dubrovnik 7, Don Bosco 7, Veli Vrh 6, Karlovac 5, Drenova 2, Kostrena bez bodova.