Regionalna liga

Vaterpolisti Jug CO pobijedili Mornar BS, Mladost poražena od Jadrana

Vaterpolisti Jug Croatia osiguranja uvjerljivo su pobijedili Mornar BS 21-5 u susretu 6. kola regionalne vaterpolske lige, dok je zagrebačka Mladost poražena u Herceg Novom od Jadrana 7-11.

Dubrovčani nisu imali nikakvih problema protiv gostiju iz Splita i uvjerljivo su dobili sve četiri četvrtine (4-1, 5-0, 7-4, 5-0).

Jug su do šeste pobjede predvodili Loren Fatović s pet, te Jacob Merčep i Felipe Perrone sa po tri gola. Kod gostiju je dva gola zabio Toma Rodin.U drugom večerašnjem susretu Jadran je u Herceg Novom pobijedio Mladost 11-7. Ključnim se pokazala druga četvrtina koju je domaći sastav dobio 4-0. Kod Jadrana su po dva gola zabili Ukropina, Popadić, Vidović, Markulov i Radović, dok su kod Mladosti najefikasniji bili Ivan Domagoj Zović i Andrija Bašić sa po dva pogotka.

Na ljestvici vodi Jug CO sa 18 bodova, Jadran HN ima 13, a treći je Partizan sa 10 bodova.