Druga liga rukometašica

Uvjerljiva pobjeda razigranih Zamećanki, poraz Senjkinja

Maja Visković (Zamet)/Foto Arhiva NL

RIJEKA  Utakmica 6. kola Druge lige rukometašica – zapad: Zamet – Samobor 37:22 (18:7). Centar Zamet. Gledatelja 100. Sutkinje: Havić, Vujić (Zagreb).

ZAMET: Možetić, Troskot 5, Polić 3, Blažić, Mršić 4, Skokandić, K. Mikolić 6, Tabar 6, Brkljača 2, I. Mikolić 2, Toskić, Stanić 2, Sabalić 3, Visković 3, Đuzel 1, Nikolić.

SAMOBOR: Grubišić, Kupres, Kozlovec, Husnjak, Haramina 1, Katanec, Kanceljak, Lovrić, Prevendar 7, Runtas 2, Matijaščić 2, Brakus 10, Kovač.

Rukometašice Zameta nastavljaju uvjerljivim drugoligaškim nastupima, ekipa trenera Igora Marijanovića, miks mladih iz druge ekipe i nekolicine dojučerašnjih prvoligaških rukometašica, svladala je Samobor sa čak 15 golova razlike. Tijekom cijele utakmice pljesak i uzvici »bravo« vjernih navijačica i navijača s tribina bili su zvučna kulisa susreta u kojem su Zamećanke bile apsolutne gazdarice na terenu. Iva Tabar, Katja i Iva Mikolić, Stefanie Troskot, Iva Stanić, odlična golmanica Ella Toskić i ostale su odmah povele 4:0,, do poluvremena je bilo već 18:7. Priliku su na koncu dobijale i sve djevojčice s klupe, ali to se nije osjetilo na rezultatu, oporavljena Maja Visković i suigračice su na koncu slavile košarkaškom razlikom. (I. D.)

SENIA – ZAPREŠIĆ 24:30

SENJ  Utakmica 6. kola Druge lige rukometašica – zapad: Senia – Zaprešić 24:30 (8:13). Dvorana Robert Barbić-Beli. Gledatelja 100. Sutkinje Kirasić, Stipetić (Ogulin).

SENIA: kazić, Prpić, Cvjetičanin 7, Samardžić, Margeta 4, Bradanović, Šolić, Strukar, Biondić, Zugan 3, Nekić 6, Posavec 4, Barbić, Katalinić, Kren.

ZAPREŠIĆ: Misir Brnada, Horvat 3, Krpan, Vucić 4, Vučković, Rončević, Sučec, Pasarić 6,Rajković 1, Bandero Humljan, Ljubičić 2, Tomljanović 3, Andrijanić 5, Stanić 4, Brdovčak 2, Budak.

Pet minuta prije odlaska na odmor gošće su vodile samo 9:8. Tada je Zaprešić uspio ostvariti presudnu seriju 4:0 i ostvariti očekivanu pobjedu.