Druga liga rukometašica

Senjske rukometašice pojačane Zamećankama svladale Karlovac

SENJ Utakmica 16. kola Druge lige rukometašica – zapad: Senia – Karlovac 31:15 (14:7). Dvorana Robert Barbić Beli. Gledatelja 200. Sutkinje Voić, Žuliček (Umag).

SENIA: Kutija 1, Kazić, Samardžić 3, Posavec 1, Bradanović, Šolić, Lopac Škrinjar, Jelenović 6, Nekić 8, Barbić 2, Katalinić, Visković 2, Stanić 3, Zrilić 5, Biondić, Kren.

KARLOVAC: Britvec, Peretić, Šepac 2, Korać, Španić 3, Kružić, Pavletić, Devčić, Kučinić 1, Dolinar, Jurišić 3, Medved 3, Keća, Stepić, Šebetić, Čović 3.

Pojačane i razigrane Senkinje su matirale karlovačke gošće, pobijedile su uvjerljivo košarkaškom razlikom, čak plus 16 – 31:15. U početku su, doduše, zaigrale malo u grču, u prvih sedam minuta je bilo samo 1:1, a onda je potekla senjska bujica koja je odnijela Karlovac. Gošće su se držale nekako do 21. minute, kada je bilo 8:6 za domaće, a onda je Senia definitivno proigrala. Dobila je poluvrijeme 14:7, da bi razlika, napuhana kao mjehur, u 52. minuti narasla na čak 28:10, rezultat govori o čeličnoj obrani Senije. Vidljiv je učinak zametskih pojačanja, Visković, Jelenović i Stanić već svojim prisustvom na terenu omogućuju bolju igru najkvalitetnijim suigračicama koje su ih dočekale. Igre i rezultati u posljednje vrijeme bude optimizam u Seniji, u klubu smatraju da je ostvarenje ostanka u ligi sada sasvim dohvatljiv cilj.

Ostali rezultati: Dugo Selo – Ivanić 28:25, Rudar – Zaprešić 28:19, Samobor – Rovinj 32:26. Utakmica Zamet II – Udarnik odgođena je za srijedu.

Poredak: Dugo Selo 30, Ivanić 26, Rudar i Samobor 22, Zaprešić 21, Lokomotiva II 14, Zamet II i Karlovac 12, Sloga 9, Senia i Rovinj 8, Udarnik 4.