Prva liga rukometaša

Poraz rukometaša Zameta u Rudama

Dario Jeličić/Foto Arhiva NL

RUDE Utakmica 3. kola Premijerlige rukometaša; Rudar – Zamet 27:24 (14:13). Dvorana u Rudama. Gledatelja 100.

RUDAR: K. Skendrović, Runtas 1, F.Skendrović 1, M. Štajnkler 1, Mustapić, Škiljan, Gaća 2, D. Trčak 2, Tojčić 10 (2), T. Štajnkler 1, Otmačić, Brnas 3, Žitković, Fresl 6, Banjedvorec, M. Trčak

ZAMET: Lučin, Mozetić 4, Grgurević, Jeličić 8 (1), Jurčević, Sorić, Tomljanović 1, Potočnjak, Šegon, Dizdar, Mrakovčić 2, Devčić, Viskić, Starčević 5, Martinović 2, Načinović 2 (2).

Isključenja: Rudar 12, Zamet 2 minute. Sedmerci: Rudar 2 (2), Zamet 6 (3).

Rukometaši »Zameta« su posustali u finišu utakmice u Rudama, gdje je domaći »Rudar« poslije niza od čak četrnaest izjednačenja i mnogo izmjena u vodstvu s domaćinima u posljednjih deset minuta ostao praznih ruku. Matija Starčević je još u 45. minuti donesao posljednje vodstvo gostima, 20:19 ali su domaćini u posljednjih deset minuta preuzeli kontrolu situacije, kada je pet minuta prije kraja Runtas povisio na 24:21, bilo je izgledno da bodovi ostaju u Rudama. Na koncu je bilo 26:23.