Tour of Qinghai Lake

Tomislav Dančulović utrku u Kini završio na petom mjestu

Član momčadi Loborika-Favorit je na koncu imao minutu i 27 sekundi zaostatka za pobjednikom utrke Slovencem Gregorom Gazvodom iz Perutnine Ptuj

PEKING – Hrvatski biciklist Tomislav Dančulović, član momčadi Loborika-Favorit osvojio je peto mjesto u ukupnom poretku utrke »Tour of Qinghai Lake« u Kini.

Dančulović je na koncu imao minutu i 27 sekundi zaostatka za pobjednikom utrke Slovencem Gregorom Gazvodom iz Perutnine Ptuj. Drugi je bio Kazahstanac Dmitri Gruzdev sa četiri sekunde zaostatka, a treći Poljak Mateusz Taciak sa 1:02 minute zaostatka.

Emanuel Kišerlovski je osvojio 14. mjesto, Kristijan Đurasek je zauzeo 16. poziciju, dok je Radoslav Rogina bio stepenicu niže. Hrvoje Miholjević je na koncu bio 50., a Matija Kvasina 69. od 139 biciklista.

U ukupnom poretku momčadi slavila je Perutnina Ptuj ispred poljske ekipe CCC Polsat Polkowice i irske momčadi Colnago-CSF Inox. Loborika-Favorit team je bio četvrti.