Dominacija pulske momčadi

Kristijan Đurasek prvak Hrvatske u biciklizmu

Đurasek je 166.4 kilometara dugačku stazu svladao za 4:13:01 sati, a u završnom je sprintu bio bolji od Tomislava Dančulovića, Matije Kvasine i branitelja naslova Radoslava Rogine

LEPOGLAVA – Kristijan Đurasek, član pulske momčadi Loborika-Favorit, osvojio je naslov prvaka Hrvatske u cestovnom biciklizmu za ovu godinu.

Đurasek je 166.4 kilometara dugačku stazu sa startom i ciljem u Lepoglavi svladao za 4:13:01 sati, a u završnom je sprintu bio bolji od svojih momčadskih kolega Tomislava Dančulovića, Matije Kvasine i branitelja naslova Radoslava Rogine.

Dominaciju Loborike potvrdio je i petoplasirani Emanuel Kišerlovski, dok je najbolji vozač koji nije član pulske momčadi bio Luka Grubić iz Brisot Gaiaplast Bibanesea na šestom mjestu sa 7:29 minuta zaostatka za Đurasekom.

Đurasek je tako postao dvostruki prvak Hrvatske za ovu godinu, prije dva dana je bio najbolji i u utrci na kronometar.