Grad: Rijeka (DHMZ)
Danas: 23° 4
Sutra: 23° 23° 4
22. siječnja 2020.
Boćarske lige

Čavjanke uvjerljive protiv Marinića, Sloga pala u Klani

Čavjanke uvjerljive protiv Marinića, Sloga pala u Klani
Čavjanke uvjerljive protiv Marinića, Sloga pala u Klani
Autor:
Objavljeno: 1. listopad 2018. u 16:54 2018-10-01T16:54:17+02:00

RIJEKA Rezultati 4./5. kola boćarskih liga, Prva ženska liga: Drenova – Nova Veruda 22:2, Čavle ŠB – Marinići 21:3, Komiža – Labin odgođeno. Poredak:  Labin i Čavle ŠB 7, Drenova 6, Komiža i Marinići 3, Nova  Veruda bez boda. 

Druga liga – sjever: Sv. Rok Klana – Sloga 15:7, Funtana – Marčelji 15:7, Ante Starčević – Mario Gennari 14:8, Marinići – Sesvete 16:6, Kukuljanovo - Podhum 9:13. Poredak: Marinići 12, Funtana 9, Sv. Rok Klana 9, Sloga 9, Kukuljanovo 9, Podhum 9, Ante Starčević 6, Sesvete 6, Marčelji 3, M. Gennari 3 boda.

Treća hrvatska liga – Istra-Primorje: Lindar – Sveti Jakov 8:14, Zamet – Labin 10:12, Gornji kraj – Vodnjan 12:10, Umag – Lučki radnik 15:7, Kastav – Ročko polje 10:12. Poredak: Labin 15, Sv. Jakov 12, Vodnjan 9, Umag 9, Gornji Kraj 9, Lučki radnik 9, Ročko polje 6, Lindar 4, Zamet 1, Kastav bez bodova.

Prva županijska liga: Brajda – Lošinj 90 10:12, Srdoči – Frankopan 12:10, Zagon – Brzac 13:9, Krenovac – Vargon II 17:5. Poredak: Srdoči 12, Lošinj 9, Frankopan 9, Brajda 9, Krenovac 7, Zagon 7, Brzac 6, Rječina 3, Krk 3, Vargon II 3.

Druga županijska liga: Zastenice – Grbci 6:16, Kostrena – Zoretići 10:12. Poredak: Lovranska draga 12, Grbci 12, Zoretić 10, Škrljevo 9, Trsat 8, Draga 4, Zastenice 4, Kostrena 3, Ledenice 1, Opatija bez bodova.

Treće županijska liga – zapad: Studena – Mario Gennari II 15:5, Liganj – Rubeši 12:8, Poljane – Škalnica 12:8. Poredak: Studena 7, Liganj 6. Poljane 6, Halubjan 4, Draga 3, M. Gennari 3, Rubeš 1, Škalnica 1 bod.

Treće županijska liga – istok: Radinje – Hreljin 14:6, Selce – Sv. Jakov II 14:6. Poredak: Radinje 10, Selce 9, Sv. Jakov 4, Bribir 3, Brod Moravice 1, Hreljin 1, Drivenik i Vežica bez bodova.
Međuopćinska liga – zapad: Veprinac – Banderovo 10:4, Kantrida – Škurinje 10:4. Poredak: Korensko 6, Ika 6, Kantrida 6, Veprinac 6, Banderovo i Škurinje bez bodova.

Međuopćinska liga – istok: Krimeja – Sv. Jelena 10:4, Grižane – Punat 11:3. Poredak: Grižane 10, Krimeja 7, Punat 6, Sv. Jelena 6, Križišće 3, Orehovica bez bodova.
Županijska ženska liga: Škrljevo – Kastav 14:6. Poredak: Škrljevo 9, Dražice 6, Čavle 4, Kastav 3, Hreljin 3, Čavle ŠB II 1 bod.

Novi list pratite putem aplikacija za Android, iPhone/iPad ili Windows Phone.


Promo
PUST 2020.
Viškovo

PUST 2020.