Sporna Batinićeva odluka

Vidite li vi tu kontakt? Pogledajte kakav je jedanaesterac sviran za “Dinamo” u Vinkovcima

P. N.

Dugo će se još pričati o današnjem susretu u Vinkovcima i načinu na koji je “Dinamo” došao do nove pobjede, s kojom i dalje puše za vratom Riječanima.

Cibalia je tri minute prije kraja poravnala rezultat na 1:1. No tri minute kasnije Zagrepčani ipak dolaze do tri boda.

Soudani je ušao u šesnaesterac, domaći branič mu se približio, a Alžirac pao kao pokošen, iako i višekratno ponavljanje usporene snimke ne otkriva nikakav kontakt.

Sudac Batinić, međutim, nije dvojio ni sekunde – odmah je pokazao na jedanaesterac kojeg je sigurno realizirao Hodžić.

Pogledajte snimku spornog penala za “Dinamo” i napište u komentarima ispod teksta svoje mišljenje o njemu.