Serie A

VIDEO Pogledajte autogol koji je u vlastitu mrežu u Torinu sinoć spremio bivši kapetan “Rijeke”

P. N.

Screenshot YouTube

Cagliari je u Torinu poražen rezultatom 3:1, a jedan od pogodaka za Juventus u vlastitu je mrežu pospremio i hrvatski reprezentativac, te donedavni kapetan “Rijeke” Filip Bradarić.

Stara dama povela je već u prvoj minuti sjajnim pogotkom Paula Dybale, ali su gosti u 37 minuti uspjeli izjednačiti golom Pedra. No već u idućoj minuti, Bradarić je skrivio autogol. Nakon ubačaja Coste pred gol Cagliarija, Bradarić je uklizao i zakucao loptu u vlastitu mrežu.

Konačni rezultat postavio je pogotkom u 87. minuti Juan Cuadrado, čime je Juventus stigao do desete pobjede ove sezone i potvrdu vodeće pozicije u Serie A, s šest pogodaka prednosti ispred drugoplasiranog Intera. Cagliari je na 13. mjestu s isto toliko bodova.