Nova iskušenja

Slaven Bilić do kraja sezone bez najkorisnijeg igrača

Prošle subote, nakon pet uzastopnih poraza, Bilićev West Ham je na domaćem terenu protiv Swanseaja slavio sa 1-0, no Michail Antonio napustio je travnjak pred kraj prvog poluvremena. Nakon obavljenih pregleda ispostavilo se da je obnovio ozljedu koljena i da će zbog toga propustiti ostatak sezone.

LONDON – Trener West Hama Slaven Bilić ostao je bez svojeg najkorisnijeg igrača, jer će Michail Antonio (26) pauzirati do kraja sezone zbog ozljede koljena.

»Antonio je jedan o naših najboljih igrača i ovo je veliki udarac za klub«, kazao je u četvrtak Bilić.

Michail Antonio je sa devet golova najbolji strijelac »čekičara«, a ima i tri asistencije. Bilić ga korsti na nekoliko pozicija, kao desnog braniča, na krilu te u napadu.

West Ham je na 14. mjestu Premier lige sa 36 bodova, od zone ispadanja udaljen je osam bodova, a u subotu gostuje kod posljednjeplasiranog Sunderlanda.