Prva HNL

Slaven Belupo odigrao 1:1 protiv Rudeša uoči ogleda s Rijekom

Zvonimir Šarlija i Lima Cruz Mateus (Slaven Belupo)/Foto I. SOBAN/PIXSELL
Objavljeno: 10. prosinac 2018. u 19:52 2018-12-10T19:52:46+01:00

ZAGREB Nogometaši Slaven Belupa odigrali su 1:1 na gostovanju kod Rudeša u posljednjoj utakmici 17. kola Prve HNL. Koprivničani su poveli u 15. minuti preko Mateusa, a poravnao je Robert Mišković u 76. minuti utakmice. Zagrepčani su iskoristili igrača više kojega su stekli u 59. minuti nakon što je David Puclin zaradio drugi žuti karton. I igrači Rudeša su zaključili utakmicu s desetoricom nakon što je Ivan Kovačević u 80. minuti pocrvenio. Prvoligaški fenjeraš bio je bliže pobjedi protiv neuvjerljivih Koprivničanaca koji u idućem kolu dočekuju Rijeku pred svojim navijačima. O igri gostiju u Kranjčevićevoj sve govori podatak da je Ivan Filipovića, vratar Slaven Belupa, bio najbolji pojedinac susreta.