Slavlje na Rujevici

RABUZINOVO SUNCE Rijeka slavila golovima Puljića i Gavranovića i ušla u polufinale Kupa

P. N.

Ovom pobjedom Rijeka je ostala u utrci za obranu Rabuzinovog sunca

Nogometaši Rijeke pobijedili su na Rujevici Inter rezultatom 2:1 i plasirali se u polufinale Kupa.

Rijeka je bila bolja cijeli susret, ali su poveli gosti u 30. minuti i zkontre.

Odmah u sljedećem napadu Puljić spektakularno zabija za 1:1 da bi nedugo nakon toga Gavranović sjajno pogodio glavom za 2:1.

Rijeka je do kraja imala još nekoliko odličnih prilika za povećanje vodstva, ali mreže su mirovale.

Ovom pobjedom Rijeka je ostala u utrci za obranu Rabuzinovog sunca.

———————-

90+3′ Kraj utakmice Rijeka je pobijedila 2:1 i plasirala se u polufinale kupa

90′ Igrat će se 3 minute nadokande

90′ Izlazi Puljić, ulazi Elez

90′ Drugi žuti za igrača Intera Mazalovića, žuti ostaju s 10 igrača

87′ Izlazi Gavranović, ulazi Jelić

85′ Korner za Rijeku, Župarić na kraju puca s druge stative, ali ne ide u okvir

83′ Pokušaj glavom Intera ide iznad gola

81′ Kvržić je pobjegao u kontru, odlučio je pucati s vrha 16-erca iskosa, lopta ide pored gola

78′ Korner za Rijeku, nema veće opasnosti za gol žutih, Mavrias je startom zaustavio potencijalnu kontru Intera i dobio žuti karton

74′ Kakva prilika za Rijeku i kakva obrana Mrmića, pucao je Kvržić nakon ubačaja sa strane, ali sjajno je obranio golman Intera

70′ Iz igre izlazi Matic Črnic, ulazi Mavrias

69′ Novi korner za Inter, boksa Sluga

68′ Nakon dužeg vremena korner za Inter, nema opasnosti za Slugu

65′ Rijeka je imala nekoliko poluprilika za izlazak u kontru, ali nedostaje mirnoće u zadnjom pasu

59′ Odlična kontra Rijeke, Gavranović je izbacio Kvržića ovaj vraća u sredinu ali za mrvicu kasne i Gavranović i Mišić. Odlična prilika za Rijeku

56′ Mišić je ubacio iz slobodnjaka. Čisti obrana žutih

52′ Žuti karton za Matu Maleša uz burne reakcije s riječke klupe

50′ Maleš iz daljine, brani golman Intera

48′ Odličan pokušaj Rijeke iz kornera, ubacio je Mišić, puca glavom Puljić, lopta ide preko grede

47′ Dobra kontra Rijeke, ali čisti obrana Intera. Novi korner za Rijeku

46′ Počelo je drugo poluvijeme

———————-

45+2′ Gotovo je prvo poluvrijeme

45+2′ Pokušaj Intera iz daljine, nema opasnosti za Rijeku

45′ Igrat će se 2 minute nadoknade

42′ Nova gužva pred golom Intera, prvo je Ćrnic sjajno prošao i izborio korner, a nakon toga gužva iz koje dolazi novi korner.

40′ GOOOOOLLLL Gavranović zabija za 2:1, Ubačaj iz slobodnjaka u 16-erac, Gavranović sjajno ragira i zabija glavom za 2:1

37′ Puljić puca iz slobodnjaka, lopta ide preko gola

35′ Črnic je krenuo prema golu, obrana Intera ga ruši s leđa

32′ Skoro vodstvo za Rijeku, Gavranović je glavom pucao, brani golman Intera

31′ GOOOOOOOOOOLLL Odmah izjednačenje, doslovno u sljedećem napadu. Spektakularan gol Jakova Puljića. Primio je loptu i iz okreta pogodio pod prečku

30′ Gol za Inter, kontra odigrana brzo, loptta je došla do Blaževića koji zabija za vodstvo Intera

27′ Pokušava Gavranović, gosti opet blokiraju

25′ Novi pokušaj Rijeke, udarac Črnica od bloka do golmana Intera

23′ Slobodni udarac za Inter, ali dugački ubačaj odlazi izvan granica terena

20′ Rijeka je za sada bolja, ali nema gola

17′ Još jedan korner za Rijeku, nema opasnosti za Inter

16′ Maleš pokušava s 18 metara iskosa, pored gola

14′ Sjajan centaršut Zute i odličan pokušaj glavom Marija Gavranovića, ali zamalo neprecizno

13′ Pokušaj iz daljine Darija Župarića, lopta ide preko gola

11′ Ostao je ležati jedan igrač Intera negdje na srediini terena nakon okršaja s Malešom. Prije toga su i Maleš i Vešović malo burnije reagirali na dvije odluke suca Jovića

7′ Korner za Rijeku i velika šansa, na kraju udarac Črnica slučajno blokira Gavranović

6′ Mišić je presjekao jednu loptu, krenuo prema golu i pucao iz daljine, ali nema opasnosti po gol Intera

5′ Za sada bez ozbljnijih prilika na obje strane

2′ Prvi pokušaj Rijeke, Gavranović glavom ali bio je u zaleđu

1′ Riječani nastupaju u crno-plavoj kombinaciji, neobično za utakmice na Rujevici

0′ Počela je utakmica